English version
Wersja do druku

Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA

Nasz zespół

Zarząd

Waldemar Kuwaczka

Dyrektor
waldemar.kuwaczka@kana.gliwice.pl

Witold Zawadzki

Dyrektor administracyjny, nauczyciel informatyki
witold.zawadzki@kana.gliwice.pl

Sekretariat

Katarzyna Janiga

katarzyna.janiga@kana.gliwice.pl

Nauczyciele

Joachim Bednorz

Nauczyciel informatyki, koordynator programów dydaktycznych
joachim.bednorz@kana.gliwice.pl

Ewa Klejnot-Schreiber

Nauczyciel języka angielskiego
ewa.schreiber@kana.gliwice.pl

Anna Bajon

Nauczyciel informatyki
anna.bajon@kana.gliwice.pl

Robert Młynarz

Nauczyciel informatyki
robert.mlynarz@kana.gliwice.pl

Andrzej Nowak

Nauczyciel informatyki
andrzej.nowak@kana.gliwice.pl

Aleksandra Werner

Nauczyciel informatyki
aleksandra.werner@kana.gliwice.pl

Katarzyna Harężlak

Nauczyciel informatyki
katarzyna.harezlak@kana.gliwice.pl

Roswita Krywalska

Lektor języka niemieckiego
roswita.krywalska@kana.gliwice.pl

Jolanta Trojanowska

Nauczyciel informatyki
jolanta.trojanowska@kana.gliwice.pl

Jacek Świerkocki

jacek.swierkocki@kana.gliwice.pl

Andrzej Stawujak

andrzej.stawujak@kana.gliwice.pl

Iwona Toborowicz

iwona.toborowicz@kana.gliwice.pl

Koordynatorzy projektów

Ewa Hajduk

ewa.hajduk@kana.gliwice.pl

Barbara Kuwaczka

Doradca zawodowy barbara.kuwaczka@kana.gliwice.pl

Iwona Czubaj

Wykładowca, konsultant iwona.czubaj@kana.gliwice.pl

Marek Szafraniec

Specjalista ds. Ewaluacji marek.szafraniec@kana.gliwice.pl

©2014 KANA Gliwice    Telefon: (032) 230-89-41    Fax: (32) 718 63 81    Kontakt