Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA


PROJEKTY KANY
ZST
NOWE PERSPEKTYWY – samodzielnie i aktywnie w społeczeństwie i na rynku pracy
MO-X-PI
Ksztalcenie pelne wyobrazni
Siemens Stiftung
Projekty prowadzone w KANIE:
AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na szkolenie e-learningowe!


KANA Gliwice i Fundacja Edukacja dla Demokracji zapraszają na szkolenie e-learningowe pt. "Bezpieczna Technologia Informacyjna".

Szkolenie skierowane jest do wszystkich użytkowników Technologii Informacyjnej, którzy chcą bezpieczniej korzystać z komputerów, telefonów komórkowych i innych urządzeń TI. W szczególności zapraszamy rodziców, nauczycieli, wychowawców, liderów grup młodzieżowych i wszystkich, którzy kwestie bezpieczeństwa chcą poważnie traktować zarówno w pracy zawodowej jak i w domu.

Szkolenie rozpocznie się ok. 20 stycznia 2011 i będzie trwać ok. 5-6 tygodni. Szkolenie odbywa się wyłącznie w internecie - na platformie edukacyjnej Civicportalu. Uczestnicy mogą brać udział w szkoleniu w dowolnych godzinach, logując się kilka razy w tygodniu na 20-30 minut.

Treści szkolenia obejmują kilkanaście głównych tematów: wpływ TI na zdrowie „fizyczne” i psychiczne (ze szczególnym uwzględnieniem uzależnień), aspekty prawne (prawo autorskie i ochrona danych osobowych), legalne oprogramowanie, cyberprzestępczość, oprogramowanie złośliwe oraz kopie bezpieczeństwa itp. aspekty techniczne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy na adres witek@kana.gliwice.pl

Zapisy trwają od dziś!

Serdecznie zapraszamy w imieniu Witka Zawadzkiego! www.civicportal.org

14.01.2011

©2014 KANA Gliwice    Telefon: (032) 230-89-41    Fax: (32) 718 63 81