platforma zdalnego nauczania projektu e.teach-it.net

Nie jesteś zalogowany(a) (Zaloguj się)

e.teach-it.net

Informacje dla uczniów i rodziców

Platforma zdalnego nauczania to nowoczesne środowisko aktywnego nauczania i uczenia się. Rozwija umiejętność ustawicznego samokształcenia ucznia (long life learning) na podstawie konstruktywistycznej teorii nauczania-uczenia się i holistycznej wizji rozwoju człowieka. Nauczyciel w tak zorganizowanym procesie dydaktycznym pełni rolę doradcy i przewodnika ucznia.

Udzielam pomocy uczniom w ramach zajęć dodatkowych. O szczegółach poinformowałem na lekcji organizacyjnej. Można się w tym terminie umówić na spotkanie.

Logowanie uczniów gimnazjum wymaga podania loginu i hasła. Przykładowo, uczeń klasy 1a gimnazjum, numer w dzienniku 3, wpisuje gim1a03, a klasy 3f gimnazjum z numerem w dzienniku 12, odpowiednio gim3f12. Hasło znane jest uczniowi, gdyż ustanowił je podczas lekcji, gdy powierzyłem mu jego login.

Logowanie uczniów liceum ogólnokształcącego wymaga podania loginu i hasła. Przykładowo, uczeń klasy 1a liceum ogólnokształcącego, numer w dzienniku 9, wpisuje lo1a09, a klasy 3b liceum ogólnokształcącego z numerem w dzienniku 21, odpowiednio lo3b21. Hasło znane jest uczniowi, gdyż ustanowił je podczas lekcji, gdy powierzyłem mu jego login.

Życzę owocnego korzystania z platformy. Pozostaję otwarty na opinie, rady i sugestie.

Pozdrawiam
Joachim Bednorz, nauczyciel dyplomowany, autor treści dydaktycznych platformy zdalnego nauczania


Pomiń Kategorie kursów

Kategorie kursów